Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  4 Травня 2015, 20:05

Юрій Стець висловив співчуття з приводу смерті кримського журналіста та редактора сайту «Крим.Реалії» Геннадія Михайличенка

1

3 травня внаслідок нещасного випадку загинув кримський журналіст і редактор сайту «Крим.Реалії» Геннадій Михайличенко. Минулого року після анексії півострова він переїхав до Києва з дружиною і трьома дітьми.

 "Ця трагічна втрата стала непоправною не тільки для сім’ї, друзів і колег Геннадія Михайличенка, але й для Криму і, в цілому, для всієї України. Від імені Міністерства інформаційної політики та від себе особисто висловлюю щирі співчуття сім’ї, близьким та колегам загиблого", – заявив Юрій Стець.

 «Ми всі втратили велику людину і справжнього кримського патріота, який залишився вірним своїй країні та своєму покликанню. Загибель Геннадія Михайличенка особливо відчутна, оскільки справжня кримська журналістика збереглась лише завдяки дуже вузькому колу професіоналів та, взагалі, когорті чесних і принципових кримчан", - сказав Сергій Костинський, радник Міністра з питань інформаційної політики Криму.

 Нещодавно середня донька Геннадія, Христина Михайличенко, здобула перемогу на міжнародному конкурсі піаністів у Голландії та стала єдиною дитиною, яка одержала біометричний закордонний паспорт із рук Президента України Петра Порошенка.

 


Перейти до списку публікацій