Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  4 Вересня 2018, 12:09

МІП представило масштабний освітній фестиваль «Маркет мов»

4 вересня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція на тему «Презентація масштабного освітнього фестивалю «Маркет мов».

Фестиваль пройде 15 вересня 2018 року у центрі Києва на вулиці Хрещатик. Захід з метою популяризації вивчення іноземних мов організовують Міністерство інформаційної політики України та проект Lingva.Skills за ініціативою Студентської ради при МІП.

«Фестиваль загалом орієнтований на те, щоб зробити українців та українок кращими, розумнішими, щоб дати їм можливість більше їздити по світу і вільно спілкуватися іноземними мовами», - зазначив державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

Він підкреслив, що під час фестивалю відбудеться презентація проекту «Україна 360» - сферичного відео про наймальовничіші і найцікавіші куточки нашої країни.

Радник Міністра інформаційної політики Марина Соботюк розповіла, що ідея фестивалю виникла під час однієї з зустрічей Студради при МІП. «Для налагодження міжнародної комунікації потрібно дати молоді належні можливості з вивчення мов. Цей фестиваль саме для цього - дати хороші джерела та заохотити до саморозвитку», - додала вона.

За словами координатора та співзасновника проекту Lingva.Skills Марії Богуслав, в рамках фестивалю заплановано багато різних активностей – лекції, майстер-класи, презентації мовних шкіл, розмовні клуби, кінопокази іноземною мовою, ярмарок вакансій, квести, розіграші, концерт і т.д. Під час «Маркету мов» також має відбутись наймасовіший урок з англійської мови, який буде занесений до Книги Рекордів України.

У свою чергу координатор Студради при МІП Софія Руданецька анонсувала ще один масштабний захід, ініційований Студрадою, - спортивний фестиваль UkraineSportFest.


Перейти до списку публікацій