Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  5 Травня 2015, 14:05

Міністерство інформаційної політики України прозвітувало за другий місяць діяльності

1

Сьогодні, 5 травня, відбулася прес-конференція Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця «Звіт діяльності МІП за квітень 2015 року»

Окрім Міністра в прес-конференції взяли участь заступник Міністра - керівник апарату Артем Біденко, радник Міністра з питань інформаційної політики Криму Сергій Костинський та радник Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець.

Під час вступного слова Міністр нагадав, що в рамках програми "Відкрита влада" МІП запровадило щомісячні звіти своєї роботи перед ЗМІ.

Як співголова Експертної ради при МІП, що наразі працює над розробкою Доктрини інформаційної політики України, Закону про Концепцію інформаційної безпеки та Державної програми розвитку інформаційного простору України, Міністр запевнив, що наприкінці травня зазначені документи будуть винесені на розгляд суспільства.

"Для того щоб до кінця року український Парламент, Кабінет Міністрів та РНБО мали змогу розглянути на своїх засіданнях документи, напрацьовані ЕРМІП, до вересня поточного року ми маємо забезпечити їх розгляд суспільством. Міністерством заплановано проведення круглих столів за участі членів Експертної ради в усіх регіонах України, з метою донесення положень напрацьованих документів до громадськості на місцях. Головна мета, щоб  документи, напрацьовані експертами в комісії при МІП, стали офіційними, тоді країна матиме узгоджений графік їх реалізації на наступні десять років. Я більше ніж впевнений, що ці документи запрацюють з 1 січня 2016 року", - зазначив Юрій Стець.

Звітуючи, Міністр зауважив, що найближчим часом стартує другий етап соціальної комунікаційної кампанії "Крим – це Україна", метою якої є вихід на світовий рівень.

Зазначимо, що перший етап кампанії "Крим - це Україна" охопив всі регіони України, сюжети кампанії було розміщено на більше ніж 2000 площинах. Під час виступу Міністр зауважив, що всі соціальні кампанії реалізуються МІП без жодних витрат з державного бюджету України.

"Міністерство має на меті запустити цю кампанію в багатьох країнах світу, в тому числі зазначений контент найближчим часом з'явиться у Німеччині, Португалії, Австрії, Чехії, Литві, Великобританії, Канаді та Сполучених Штатах Америки », - наголосив Юрій Стець.

Разом з тим, Сергій Костинський під час своєї доповіді розповів про проект створення радіопрограм для Криму, який за підтримки МІП реалізується  в ефірі Першого каналу Українського радіо. За останній місяць в ефірі дебютували авторські програми донецького журналіста Сергія Гармаша "Окупація", програма "Крим.Реалії" з ведучим Олександром Янковським та програми кримськотатарською мовою "Beraber з Османом Пашаєвим" та "Vatan sedası з Айше Акієвою".

Крім того, заступник Міністра Артем Біденко прокоментував публікацію фінансового звіту Міністерства за перший квартал 2015 року, який оприлюднено на офіційному сайті МІП в рамках програми "Відкрита влада". Фінансовий звіт за перший квартал 2015 року

«Загальна сума витрат становить  129 тисяч гривень,  включно з коштами, що пішли на виплату заробітних плат. Власне, на функціонування Міністерства пішло тільки 35 тисяч гривень. Треба наголосити, що якби ті проекти, які Міністерство сьогодні реалізувало, були оплачені державним коштом, то це були б десятки мільйонів гривень», – сказав заступник Міністра.

Радник Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр  Бригинець, який сьогодні на один день повернувся із зони АТО, розповів про запуск мовлення українських телевізійних каналів на відновленій телевежі на горі Карачун, завдяки чому вдалось втричі збільшити обсяг покриття сигналом територій, прилеглих до зони АТО.

"Реалізація зазначених проектів відбулась в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, яка об'єднує зусилля фахівців профільних установ та дозволяє оперативно реалізовувати проекти по відновленню мовлення українських ЗМІ в зоні АТО",- зазначив Олександр Бригинець.

Також радник Міністра доповів з приводу організації роботи новоствореного прес-центру штабу АТО в місті Краматорськ, куратором якого він є.  Офіцери прес-центру допомагають журналістам у оформленні прес-карт для роботи в зоні АТО та сприяють в організації прес-турів і брифінгів для представників ЗМІ. 

Аналіз роботи МІП за другий місяць діяльності

 


Перейти до списку публікацій