Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  10 Жовтня 2018, 17:10

«Твоя Країна fest»: підсумки фестивалю української музики

10 жовтня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулась прес-конференція за підсумками фестивалю української музики «Твоя Країна fest», який пройшов за підтримки Міністерства інформаційної політики України у 7 прикордонних містах.

«Фестиваль такого рівня у віддалених прикордонних містах за підтримки держави проходить уперше. За результатами можу сказати одне – ми побачили настільки позитивний відгук у відвідувачів, що будемо рухатися далі», - зазначила радник Міністра інформаційної політики України Марина Соботюк.

Концерти фестивалю за участі гуртів «Мандри», «Антитіла», «Тартак», GrozovSka Band, Іванки Червінської, Марії Бурмаки та Gypsy Lyre відвідали тисячі людей.

«Ми зібрали знакових артистів, кожен з яких має свою аудиторію. Не було однорідного формату, звучала різноманітна музика - і це одна із складових успіху цього фестивалю», - розповів лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

Основна ідея фестивалю – популяризація української мови через якісну сучасну музику у містах, куди не часто навідуються з концертами популярні українські виконавці та гурти.

«Дуже чекаємо продовження цього фестивалю у будь-якій формі - освітніх заходів, концертів, конференцій, це може бути будь-що, а ми, артисти, залюбки підтримаємо їх у якому завгодно куточку України», - сказала народна артистка України Марія Бурмака.

«Звичайно, що просто приїхати артистам і виступити на кордоні – це не панацея, це має бути елемент системної політики. Я бачу, що вона відбувається, і це дуже приємно», - додав лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

29 вересня 2018 року фестиваль за підтримки МІП  пройшов у Сарнах (Рівненська область, кордон з Білоруссю), 22 вересня - у Новоселиці (Чернівецька область, кордон з Румунією та Молдовою), 15 вересня - у Мукачеві (Закарпатська область, кордон з Угорщиною), 8 вересня - у Конотопі (Сумська область, кордон з Росією).

24 серпня фестиваль відбувся у прифронтовому Маріуполі (Донецька область), 18 серпня - у Генічеську (Херсонська область), неподалік від адмінмежі з окупованим Кримом, 11 серпня - у Ізмаїлі (Одеська область), на кордоні з Румунією.


Перейти до списку публікацій