Міністерство інформаційної політики України


Е. Джапарова: Наявність суспільного мовлення є надважливим питанням екології інфопростору

25-26 жовтня 2018 року у Краматорську (Донецька область) за підтримки Ради Європи відбувся форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави».

В рамках заходу Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова взяла участь у панельній дискусії, присвяченій суспільному мовленню та мовленню громад.

«Реформа суспільного мовлення та наявність незаангажованого каналу із якісним контентом для громадян - є тестом для українського суспільства на рівень демократії та розбудови інституційних спроможностей. Інформаційний простір України роздирає гібридна війна, редакційна політика власників каналів із політичними інтересами, низький рівень стандартів й саморегуляційних практик, а також високий рівень самоцензури, особливо у регіональних журналістів. За таких умов наявність суспільного мовлення є надважливим питанням екології інфопростору», - зазначила вона.

Участь у форму взяли заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць, голова Наглядової ради ПАТ «НСТУ» Тетяна Лебедєва, народні депутати, представники міністерств та відомств, експерти та представники громадських організацій.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/2708.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове