Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  22 Грудня 2018, 11:12

МІП: У прифронтових містах Донбасу пройшов тур «Велика мандрівка святого Миколая»

21 грудня 2018 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція за підсумками туру музичної новорічно-різдвяної вистави «Велика мандрівка святого Миколая».

За підтримки Міністерства інформаційної політики України тур пройшов у період з 7 по 19 грудня у більш ніж 10 прифронтових містечках і селах за участі відомих українських виконавців – Фоми та гурту «Мандри», Марії Бурмаки, Сашка Лірника, Іванки Червінської та Gypsy Lyre.

«Успіх фестивалю української музики «Твоя Країна fest» наштовхнув нас на ідею зробити окремий святковий тур для найменших глядачів з Донецької та Луганської областей. Адже діти з прифронтової зони зараз дуже потребують нашої підтримки, заслуговують на свято і справжню різдвяну казку», - зазначив державний секретар Міністерства Артем Біденко.

Загалом більше 4 тисяч дітей із Краматорська, Авдіївки, Золотого, Сіверська, Торецька, Званівки, Курахового, Красногорівки, Мар'їнки, Іллінівки, Олександро-Калинового та Костянтинівки вперше побачили Миколая, Різдвяного Янгола, Чарівницю, казкаря, пастушків та колядників українського вертепу. Для них перегляд вистави був безкоштовним, кожна дитина отримала подарунки та книги про історію України та Різдво.

«Дуже важливо, що ми змогли принести цим дітям справжнє свято. Вже зараз вони – це нове покоління, це українці, які будуть розуміти, що є наше, українське Різдво, є святий Миколай, що є “Слава Україні”, що є вояки і є наша Українська держава», - зазначив лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

Своїми враженнями від участі у турі також поділилися співачки Марія Бурмака та Іванка Червінська.

Нагадаємо, фестиваль української музики «Твоя Країна fest» відбувся у серпні-вересні у 7 прикордонних містах України - Сарнах (Рівненська область), Новоселиці (Чернівецька область), Мукачеві (Закарпатська область), Конотопі (Сумська область), Маріуполі (Донецька область), Генічеську (Херсонська область) та Ізмаїлі (Одеська область).


Перейти до списку публікацій