Міністерство інформаційної політики України


Міністр інформаційної політики зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні та Молдові Сумі Шигекі.

Під час зустрічі сторони обговорили коло питань щодо діяльності Міністерства у сфері поширення суспільно важливої інформації як в Україні, так і за її межами. 

Розуміючи, що на Міністерстві лежить величезна відповідальність і кожен крок представників МІП є важливим не тільки для громадян, але і для тих, хто підтримує Україну за кордоном, сторони дійшли попередньої згоди з приводу організації спільних заходів в сфері інформаційної політики. 

Перш за все, мова йде про проведення Міністерством за підтримки Посольства Японії в Україні серії круглих столів у багатьох обласних центрах України, з метою донесення інформації про спільні проекти до громадськості на місцях.

Важливим питанням, піднятим на зустрічі, стало відкриття кореспондентських пунктів японських ЗМІ в Києві, що дасть змогу поліпшити донесення інформації про Україну для аудиторії за кордоном.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/291.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове