Міністерство інформаційної політики України


МІП: Презентовано комунікаційну кампанію «Твої вчинки важать більше»

24 січня 2019 року у прес-центрі УНІА «Укрінформ» Міністерство інформаційної політики України спільно з Міністерством екології та природних ресурсів та Проектом ЄС «Association4U» представили комунікаційну кампанію «Твої вчинки важать більше».

Кампанія спрямована на підтримку Екологічної стратегії 2030 і складається з відеороликів, які будуть демонструватись у якості соціальної реклами на загальнонаціональних та регіональних телеканалах, у кінотеатрах, поїздах «Інтерсіті» та в мережі інтернет.

«Одним із пріоритетних напрямків діяльності МІП є популяризація європейських цінностей і саме чисте довкілля є однією з них. Мініформполітики підтримало ініціативу Мінприроди та Association4U й відзняло серію анімаційних роликів, які показують, що рішення екологічних проблем – у наших щоденних діях, у послідовній зміні старих звичок на нові, більш екологічно свідомі. Від кожного з нас залежить багато, а наші спільні зусилля призводять до великих змін», - зазначила завідувач сектору з питань європейської інтеграції Міністерства інформаційної політики України Людмила Василенко.

Участь у заході також взяли в.о. директора департаменту стратегії та європейської інтеграції Міністерства екології та природних ресурсів України Наталія Трофименко, Провідний експерт з комунікацій Проекту ЄС «Association4U» при Мінекології Вікторія Яшкіна, старший фахівець з комунікацій «A4U» Олексій Харченко та головний спеціаліст сектору з питань просування України в світі МІП Софія Джуринська.

 Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/2916.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове