Міністерство інформаційної політики України


МІП: Стрічка «Дякую» з’явилась у відкритому доступі онлайн

Короткометражна стрічка «Дякую», ідея створення якої належить Міністерству інформаційнї політики України, з’явилася у відкритому доступі онлайн.

Стрічка доступна трьома мовами – українською, англійською та японською.

«Відтепер молодь може влаштовувати перегляди стрічки в невимушеній атмосфері для своїх друзів-іноземців. А посадовці, державні установи та громадські організації, які представляють Україну за кордоном, можуть цією стрічкою відкривати заходи», - зазначила радник Міністра інформаційної політики України з питань міжнародної комунікації Марина Соботюк.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року «Дякую» була відзначена спеціальною премією Special awards на кінофестивалі Zagreb Tourfilm Festival (м. Загреб, Хорватія).

Раніше стрічка посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія). «Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

«Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП.

Покази стрічки відбулися у багатьох містах України та за кордоном, зокрема у японських Токіо та Кобе.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/2928.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове