Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  18 Лютого 2019, 15:02

МІП в зоні ООС: На території Титарівської сільради українські канали присутні в цифровій мережі

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану телерадіомовлення на території Титарівської сільської ради Старобільського району Луганської області.

«Місцевість складна, село розташоване в низині. Тому супутник і Т2 – це основні способи прийому телесигналу», - розповів радник Міністра інформаційної політики з питань відновлення мовлення, народний депутат України Олександр Бригинець, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія.

Як повідомила голова сільради Любов Овсянік, з квітня 2016 року у село проведено кабельний інтернет, і багато хто з мешканців дивиться інтернет-ТБ.

Нагадаємо, що за час роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України побудовано три телевежі: на горі Карачун поблизу Краматорська Донецької області (5 Грудня 2016), в Чонгарі Херсонської області (17 Березня 2017) та у Бахмутівці Луганської області (22 Серпня 2017).

Принагідно повідомляємо, що в перших числах січня інформаційний волонтер Анна Домбровська повезла у військові частини на Донбасі календарі, створені за участі жінок (волонтерів, військових, журналісток, медиків), які захищають Україну на Сході. Крім того, ці календарі передані в військомати.


Перейти до списку публікацій