Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Брифінги та прес-конференції  >  7 Лютого 2019, 17:02

МІП презентувало англомовну версію книги М. Семени «Кримський репортаж»

7 лютого 2019 року у прес-центрі Кабінету Міністрів України відбулася презентація книги українського журналіста, незаконно засудженого в окупованому РФ Криму, Миколи Семени "Кримський репортаж" (хроніки окупації Криму 2014-2016 рр.), перекладеної за підтримки Міністерства інформаційної політики України англійською мовою.

Як повідомила Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, книга вийшла накладом 1 тис. примірників.

«Миколі Семені заборонено писати та вести публічну діяльність. Для журналіста, який майже 50 років в професії - це тортура. Тому для нас нести його слово через публікацію та переклад його книги – спосіб підтримати. Разом з тим, книга Миколи Семени - це та правда, яку ніколи не дізнатися, дивлячись чи читаючи підконтрольні Кремлю ЗМІ. Англійська мова дає можливість нести цю правду ширшій аудиторії по всьому світу», - зазначила Е. Джапарова.

Участь у заході також взяв керівник та головний редактор проекту української служби Радіо Свободи «Крим.Реалії» Володимир Притула.

Нагадаємо, 22 вересня 2017 року, підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд Сімферополя, оголосив вирок автору "Радіо Свобода" і "Крим.Реалії" М. Семені. Тоді журналісту призначили покарання у вигляді двох з половиною років умовно з випробувальним терміном у три роки і забороною займатися публічною діяльністю. Згодом суд пом’якшив вирок журналісту в частині додаткового покарання – зменшив строк заборони займатися публічною діяльністю з трьох років до двох.

21 грудня 2017 року в Кримському домі було презентовано книгу М. Семени "Кримський репортаж" (хроніки окупації Криму 2014 - 2016 рр.), виданої за підтримки МІП.


Перейти до списку публікацій