Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  14 Травня 2019, 12:05

МІП вітає Миколу Семену з 69-річчям

Колектив Міністерства інформаційної політики України вітає Миколу Семену, відомого українського журналіста, незаконно засудженого в окупованому Криму, з 69-річчям.

«Шановний пане Миколо, у цей день традиційно хочу висловити Вам своє захоплення і побажати міцного здоров’я, сили і наснаги у боротьбі за свої права зі злочинною окупаційною «владою» Криму. Ми обов’язково переможемо, Крим повернеться до України, і Ви знову вільно зможете робити справу свого життя – писати правду», - зазначив у своєму привітанні Міністр інформаційної політики україни Юрій Стець.

Нагадаємо, 22 вересня 2017 року, підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд Сімферополя, оголосив вирок автору "Радіо Свобода" і "Крим.Реалії" М. Семені. Тоді журналісту призначили покарання у вигляді двох з половиною років умовно з випробувальним терміном у три роки і забороною займатися публічною діяльністю. Згодом суд пом’якшив вирок журналісту в частині додаткового покарання – зменшив строк заборони займатися публічною діяльністю з трьох років до двох.

21 грудня 2017 року в Кримському домі було презентовано книгу М. Семени "Кримський репортаж" (хроніки окупації Криму 2014 - 2016 рр.), виданої за підтримки МІП. 7 лютого 2019 року відбулася презентація англомовної версії книги.


Перейти до списку публікацій