Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  16 Травня 2019, 10:05

Е. Джапарова виступила на міжнародній конференції з регіонального розвитку у Чернігові

14 травня 2019 року Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова виступила на міжнародній конференції «Реалізація проектів регіонального розвитку на засадах міжмуніципального співробітництва: польський досвід», яка пройшла у Чернігові.

Від імені Уряду України Е. Джапарова привітала делегацію представників польського місцевого самоврядування, яка перебуває на Чернігівщині в рамках проекту «День Європи – 2019: співпраця польських гмін та українських територіальних громад для зміцнення місцевого самоврядування».

«Ми вдячні Польщі за те, що підтримує і не раз виступала співавтором резолюцій Генеральної асамблеї ООН щодо окупації Криму Росією. Польща є однією з найактивніших прибічників санкційної політики ЄС проти Росії. Саме з Польщею як першою з країн ЄС ми започаткували консультації на рівні МЗС про правові наслідки окупації Криму», - зазначила Перший заступник Міністра.

Е. Джапарова також подякувала Польщі за послідовну підтримку України в питаннях збереження територіальної цілісності та суверенітету, надання різнопланової допомоги, в тому числі пораненим та дітям.

У конференції, яка проходила в приміщенні Чернігівської обласної ради, також взяли участь голова місцевої облдержадміністрації Олександр Мисник, посадовці регіону, представники органів місцевого самоврядування та експерти.


Перейти до списку публікацій