Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Освітні проекти  >  5 Червня 2019, 08:06

«Бранці Кремля»: підсумки освітнього проекту МІП

3 червня 2019 року у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція за підсумками впровадження освітнього проекту Міністерства інформаційної політики України «Бранці Кремля», в рамках якого відбулися зустрічі зі студентами у 9 регіонах України.

«Освітні проекти для Міністерства є надзвичайно важливим напрямом діяльності. Одним з таких, власне, і є проект «Бранці Кремля» - візити команди Міністерства до закладів освіти України з презентацією однойменного документального фільму. І особисто для мене кожен такий візит – це серйозний особистий досвід розуміння того, яким має бути патріотизм», - зазначив Державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.

Протягом 2018-2019 навчального року було проведено 37 зустрічей зі студентами закладів освіти України. Географія проекту охопила міста Маріуполь, Одеса, Острог, Полтава, Рівне, Тернопіль, Херсон, Черкаси, Чернівці та Київ.

Координатор проекту «Бранці Кремля» Олена Жемчугова розповіла, що мета проекту - показати молоді, що вони живуть мирно і мають змогу спокійно вчитися завдяки тому, що десь там є люди, які борються за їх мирне життя.

«Коли усе починалось у 2013-2014 рр., першокурсники, яким було років 16-17, навряд чи задумувались над тим, що сталося і чому це відбувається. «Гібридна війна», «бранці Кремля», «заручники», «тимчасово переміщені особи», «агресія» - терміни, у яких навіть не кожен дорослий може розібратися, тому про це обов’язково треба говорити з молоддю», -  сказав Герой України Володимир Жемчугов.

21-22 травня відбулися зустрічі зі студентами Чернівців, 25-26 квітня – Черкас, 9-11 квітня – Полтави, 27-28 березня – Рівного, 12-14 березня – Маріуполі.

11-13 грудня 2018 р. зустрічі пройшли у Херсоні, 14-16 листопада 2018 р. – у Тернополі, 23-25 жовтня – у Одесі.


Перейти до списку публікацій