Міністерство інформаційної політики України


Освітні проекти МІП: Відбулися зустрічі зі студентами чернівецьких ЗВО

21-22 травня 2019 року у Чернівцях відбулися зустрічі студентів місцевих закладів вищої освіти з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим та державним секретарем Міністерства Артемом Біденком.

Заходи пройшли в рамках ініційованого МІП освітнього проекту «Бранці Кремля», спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

«Зараз ми стоїмо перед тим, що необхідно розширювати просвітницькі проекти, спілкуватися з молоддю, що наша армія захищає не лише Україну, а і всю Європу від агресора. Необхідно розказувати, як ця війна відбувається, що саме відбувається, і ми це намагаємось робити в усіх проявах - від друку мемуарів солдатів, офіцерів про війну до особистого спілкування», - зазначив держсекретар МІП.

21 травня В. Жемчугов та А. Біденко взяли участь у прес-конференції, яка відбулася на базі Чернівецької обласної державної адміністрації. Також цього дня вони зустрілись і поспілкувались зі студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

22 травня відбулася зустріч зі студентами Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету та Буковинського державного медичного університету.

«Ми маємо усвідомлювати, що через агресію Росії проти України зміцніла українська армія, український народ об’єднався проти спільного ворога, піднявся волонтерський рух. Україну та українців почали ідентифікувати на міжнародній арені», - сказав В. Жемчугов студентам.

Під час заходів було презентовано документальний фільм «Бранці Кремля», створений телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення МІП.

Наприкінці зустрічей учасники отримали книги та інформаційні матеріали, видані за підтримки Міністерства.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/3122.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове