Міністерство інформаційної політики України


У рамках освітніх проектів МІП відбулися зустрічі з черкаськими студентами

25-26 квітня 2019 року в м. Черкаси відбулися зустрічі студентів місцевих закладів освіти з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим та Першим заступником Міністра інформаційної політики України Еміне Джапаровою.

Заходи пройшли в рамках ініційованого МІП освітнього проекту «Бранці Кремля», спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

Так, 25 квітня В. Жемчугов та Е. Джапарова взяли участь у прес-конференції, яка відбулася на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, та поспілкувалися зі студентами закладу. Також цього дня відбулася зустріч з курсантами Черкаського інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

26 квітня вони зустрілися зі студентами Черкаського державного технологічного університету.

В. Жемчугов розповів, як організовував рух опору на окупованих територіях Луганщини, як потрапив у полон та як російські спецслужби намагалися змусити його стати на коліна перед камерами пропагандистських ЗМІ. «Здоров’я я вже втратив. Та мав залишити честь при собі», – сказав він студентам.

Е. Джапарова поділилась зі студентами спогадами про початок анексії Криму, а також розповіла про боротьбу кримськотатарського народу з окупантами.

Під час заходів студентам було презентовано документальний фільм «Бранці Кремля», створений телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення МІП.

Наприкінці зустрічей учасники отримали інформаційні матеріали, видані за підтримки Міністерства.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/3124.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове