Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Освітні проекти  >  12 Квітня 2019, 15:04

Освітні проекти МІП: Відбулися зустрічі зі студентами полтавських ЗВО

9-11 квітня 2019 року у Полтаві відбулися зустрічі студентів місцевих закладів вищої освіти з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим та заступником Міністра Дмитром Золотухіним.

Заходи пройшли в рамках ініційованого МІП освітнього проекту «Бранці Кремля», спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

9 квітня В. Жемчугов та Д. Золотухін взяли участь у прес-конференції, яка відбулася на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Також вони зустрілись і поспілкувались зі студентами закладу.

10 квітня відбулася зустріч зі студентами Полтавської державної аграрної академії. 11 квітня Герой України завітав до студентів Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

«Сподіваюся, що вже зараз ви не будете стояти в стороні від тих подій, які відбуваються в Україні. Ви - не тільки майбутнє, ви - сьогодення нашої країни. Плануйте, аналізуйте, вирішуйте!», - звернувся В. Жемчугов до студентів.

Під час заходів було презентовано документальний фільм «Бранці Кремля», створений телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення МІП.

Д. Золотухін ознайомив студентів з проектом МІП «Біла книга спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018». Він зазначив, що дана книга – це результат багаторічного спостереження за тим, як російські спецслужби та політичні еліти маніпулюють інформаційним простором усього світу.

Наприкінці зустрічей учасники отримали інформаційні матеріали, видані за підтримки Міністерства.


Перейти до списку публікацій