Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Освітні проекти  >  29 Березня 2019, 15:03

Освітні проекти МІП: Відбулися зустрічі зі студентами ЗВО Рівненщини

27-28 березня 2019 року у м. Рівне та області відбулися зустрічі студентів місцевих закладів вищої освіти з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим та державним секретарем МІП Артемом Біденком.

Заходи пройшли в рамках ініційованого МІП освітнього проекту «Бранці Кремля», спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

Так, 27 березня відбулася зустріч зі студентами Національного університету «Острозька академія».

28 березня В. Жемчугов та А. Біденко взяли участь у прес-конференції, яка відбулася на базі Рівненського державного гуманітарного університету, та поспілкувалися зі студентами закладу.

«Я щиро дякую вам, молоді Рівненщини, за вашу активну громадську позицію, за те, що ви усвідомлюєте своє місце і роль у процесі державотворення в країні, в якій ви живете. І, користуючись нагодою, я хотів би запропонувати вам ще одну можливість проявити свою активність. Зараз МІП, за моєю пропозицією, розробляє новий освітній проект «Цей день в історії України», тому я хотів би бачити більше молодих людей у нашій команді» - закликав студентів В. Жемчугов.

Під час заходів студентам було презентовано документальний фільм «Бранці Кремля», створений телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення МІП.

Також у рамках зустрічей державний секретар МІП Артем Біденко розповів студентам про унікальний дорадчий орган - Студентську раду при Міністерстві інформаційної політики, та запросив небайдужу молодь долучитися до роботи над існуючими проектами та реалізовувати свої власні амбітні ідеї.


Перейти до списку публікацій