Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Освітні проекти  >  18 Березня 2019, 15:03

У рамках освітніх проектів МІП відбулися зустрічі зі студентами маріупольських ЗВО

12-14 березня 2019 року у Маріуполі відбулися зустрічі студентів місцевих закладів вищої освіти з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим.

Заходи пройшли в рамках ініційованого МІП освітнього проекту «Бранці Кремля», спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

12 березня В. Жемчугов спільно з завідувачем Сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу МІП Віктором Литвіновим взяли участь у прес-конференції, яка відбулася на базі Донецького державного університету управління, та поспілкувався зі студентами закладу.

13 березня відбулася зустріч з курсантами Азовського морського інституту Одеської морської академії та студентами Маріупольського державного університету.

14 березня Герой України завітав до Приазовського державного технічного університету.

«Я дійсно радий, що вам не байдужа доля нашої країни. Ви маєте пишатись тим, ким ви є, вашою Батьківщиною та корінням. Лише ви вирішуєте, як вам тут жити. Хочу, щоб ви пишалися тим, що ви перш за все особистості, і ніхто у вас цього права забрати не може», - звернувся В. Жемчугов до студентів.

Під час заходів студентам було презентовано документальний фільм «Бранці Кремля», створений телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення МІП.

Також у рамках зустрічей заступник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін представив студентам проект МІП "Біла книга спеціальних інформаційних операцій проти України 2014-2018".


Перейти до списку публікацій