Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  17 Липня 2019, 11:07

МІП: У Києві презентували "пілот" воєнного серіалу «АТОбайки»

11 липня 2019 року у конференц-залі Головного управління Національної гвардії України відбувся прем’єрний показ пілотної серії пригодницького воєнного серіалу «АТОбайки», створеного за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

«Телебачення – це основний канал комунікації, але на наших телеканалах насправді дуже мало історій про війну, і тим більше історій не про страждання українського народу, а про його перемоги. Створення серіалу «АТОбайки» – це задум зробити класний комедійний серіал. Нам дуже хотілося б, щоб таких фільмів було більше», - зазначив державний секретар МІП Артем Біденко.

Фільм створено кінокомпанією «Мейнстрім Пікчерз» за підтримки МІП та Нацгвардії і за сприяння громадської організації «Спільна перемога».

На презентації були присутні виконавці головних ролей Олександр Піскунов, Артем Мартинішин та Володимир Гладкий, режисер Денис Тарасов, продюсери Тарас Босак та Артем Колюбаєв, продюсер та автор виданої за підтримки МІП книги «АТОбайки», за якою було знято однойменний серіал, Володимир Бульба.


Перейти до списку публікацій