Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  25 Липня 2019, 09:07

МІП: Бренд Ukraine NOW та стрічку “Дякую” презентували на Одеському кінофестивалі

16 липня 2019 року рамках Odesa International Film Festival відбувся III нетворкінг кіно, туризму і креативних індустрій. 

Щороку цей всеукраїнський захід збирає представників кінокомісій, продюсерських та продакшн студій для обговорення ролі кіно у розвитку туризму та маркетингу міст.

Участь у нетворкінгу взяла головний спеціаліст сектору з питань просування України в світі Міністерства інформаційної політики України Софія Джуринська.

Вона презентувала бренд Ukraine Now, створений в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при МІП, та зняту за підтримки МІП стрічку про Україну "Дякую".

"Бренд країни - це ціла філософія, яка будується не один рік. Я надзвичайно рада, що за трішки більше ніж рік існування бренд вже впевнено крокує світом. Команда МІПу активно працює над створенням нового контенту, аби якісно представити Україну на міжнародній арені", - зазначила представниця Міністерства.

Під час нетворкінгу було роздано путівники по Одесі, видані на замовлення МІП у рамках популяризації України та її туристичного потенціалу за кордоном.


Перейти до списку публікацій