Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  29 Серпня 2019, 13:08

МІП: Підсумки інформаційної кампанії щодо спрощеної процедури вступу для молоді зі Сходу та Криму

Протягом цього року Фонд “Відкрита політика” спільно з Міністерством освіта та науки та Міністерством інформаційної політики України підготували та розповсюдили більше 35 тисяч екземплярів друкованої продукції з інформацією про спрощену процедуру вступу для випускників зі Сходу України та Криму. 

Відповідні відеоролики транслювались на 588 моніторах Укрзалізниці, постери розміщено в 69 поїздах, 966 вагонах. З березня на всіх КПВВ спільно з Держприкордонслужбою розміщено банери та покрокові інструкції. Оновлено сайт Доступна освіта, де є гугл-мапа з контактами Освітніх Центрів та шкіл з дистанційним навчанням, відеоуроки без реєстрації, акумульована вся інформація з питань освіти.  

Підсумки інформаційної кампанії було оголошено під час прес-конференції «Освіта для непідконтрольних Уряду України територій», яка пройшла 28 серпня в УНІА «Укрінформ».

Під час заходу було презентовано попередні підсумки вступної кампанії, результати роботи “гарячої лінії” Фонду ”Відкрита політика” а також освітні  потреби, виклики, стратегічні пріоритети і конкретні рішення в забезпеченні доступу до якісної освіти громадянам, які постраждали від війни.


Перейти до списку публікацій