Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  24 Вересня 2019, 13:09

У Києві пройшла І Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека: сучасний стан, проблеми та перспективи»

20 вересня 2019 року в Києві відбулася Міжнародна конференція з питань інформаційної безпеки, організована Міністерством інформаційної політики України та Факультетом соціології і права Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» спільно з Секцією правового забезпечення національної безпеки і оборони Національної академії правових наук України та Науково-дослідним інститут інформатики і права Національної академії правових наук України.

Головна мета заходу полягала в об’єднанні теоретичних та практичних засад державної політики у сфері інформаційної безпеки та створенні платформи для обміну досвідом між представниками органів державної влади, науковими установами та профільними громадськими організаціями спрямованої на налагодження ефективного співробітництва.

«На сьогодні проти України використовуються технології гібридної війни, що перетворило інформаційну сферу на ключову арену протистояння. Досвід, який ми вже маємо, показує, що інформація використовується як технологія ведення війни. Агресором апробуються найновіші технології впливу на свідомість громадян, що спрямовані проти всієї України», - зазначив Олександр Макобрій, завідувач Сектору з питань впровадження Доктрини інформаційної безпеки Міністерства інформаційної політики України.

Під час жвавої дискусії обговорювалися різноманітні питання пов’язані з пошуком інноваційних шляхів захисту інформаційного простору України. Зокрема наголошувалося на необхідності подальшого вдосконалення законодавства у сфері інформаційної безпеки, створення дієвих механізмів співпраці між органами державної влади, науковими установами та громадськими організаціями, продовження подальшої роботи в царині медіаграмотності та медіаосвіти, забезпечення кібербезпеки країни тощо.

Зазначалось про необхідність створення платформи для обміну досвідом та думками в експертно-науковому середовищі шляхом започаткування проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційна безпека: сучасний стан, проблеми та перспективи» на щорічній основі.

 

Перейти до списку публікацій