Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  7 Жовтня 2019, 10:10

У Львові триває всеукраїнська акція «Відправ листівку»

Міністерство інформаційної політики України спільно з ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького», АТ «Укрпошта» та суспільно-медійним проєктом «Ukraїner» в рамках заходу «Пошта добра» розпочали другу хвилю всеукраїнської акції «Відправ листівку». Вона спрямована на популяризацію України у світі, розвиток її туристичного потенціалу та просування єдиного бренду UkraineNOW.

 

Відкриття проєкту відбулося 30 вересня на території аеропорту, де було встановлено 4 стенди-навігації з листівками та поштовими скриньками. Також в рамках акції на екрани аеропорту були запущені у ротацію промоційні відеоролики «Ukraїner».

На відкритті проєкту були присутні представник Міністерства інформаційної політики України Софія Джуринська, засновник «Ukraїner» Богдан Логвіненко, керівник Львівської дирекції «Укрпошти» Микола Ростов та генеральний директор аеропорту «Львів» Тетяна Романовська.

«Нещодавно святкували День туризму, і дуже символічно, що відкриття другої хвилі проєкту «Відправ листівку з України» припав на цей період. Ця акція є прикладом кооперації як державних структур, так і громадськості, і як результат - маємо чудовий механізм популяризації туристичного потенціалу нашої країни», - зазначила Софія Джуринська.

Під час презентації виступали мецо-сопрано Лілія Нікітчук та фольк-гурт «ЯгОди».

Акція на території аеропорту триватиме до 31 жовтня.


Перейти до списку публікацій