Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  27 Грудня 2019, 15:12

МКМС запускає Державний телеканал для ТОТ

"На базі телеканалу UA|TV в лютому 2020 року буде створений телеканал для тимчасово окупованих територій", – повідомив перший заступник міністра культури, молоді та спорту Анатолій Максимчук.

"Державний канал для ТОТ, який буде запущений в лютому, на першому етапі буде розважально-інформаційним каналом, який буде об'єднувати в собі кращі розважальні програми українського виробництва та інформаційне мовлення, яке буде державним мовленням", – додав перший заступник.

"Наше завдання зробити так, аби наші громадяни на ТОТ чули і знали незаангажовану і чесну позицію про те, що відбувається в Україні. Наразі ми разом з колегами з МЗС активно працюємо над формуванням стратегічного пакету меседжів для тимчасово окупованих територій".

Також сьогодні міністерство отримало заяви від адміністрації Державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» щодо погодження звільнення з 28.12.2019 за згодою сторін наступних працівників:

1. Генерального директора Березовської Людмили Володимирівни;

2. Заступника генерального директора з технічних питань Куценка Олександра Івановича;

3. Заступника генерального директора з інформаційної політики – шеф-редактора Овдієнко Тетяни Петрівни;

4. Заступника генерального директора з питань фінансової діяльності Мозгової Наталії Миколаївни.

Міністерство, як орган управління, погодило звільнення вищевказаних працівників.

Виконання обов’язків керівника Державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» до проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора буде покладено на заступника генерального директора Островську Юлію.

Конкурсний відбір буде проведено максимально оперативно.

 


Перейти до списку публікацій