Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Січня 2020, 15:01

МКМС запрошує взяти участь в інкубаційній програмі Creative Music Incubator

Міністерство культури, молоді та спорту України запрошує музикантів-початківців подавати заявки на участь в інкубаційній програмі «Creative Music Incubator».

Креативний інкубатор організовано Американським домом у Києві з метою розвитку креативних індустрій та стимулювання творчих та бізнес-навичок молодих музикантів.

У межах програми 14-17 січня 2020 року американське поп/фолк тріо «Derik Nelson & Family» проведе для 20 відібраних учасників навчальні сесії, присвячені створенню пісень, розвитку творчих ідей, засадам креативного бізнесу. Також відбудеться відкрита презентація «Сім кроків до створення незалежної музичної кар’єри».

Участь у «Creative Music Incubator» безкоштовна; для відібраних учасників присутність на всіх сесіях протягом трьох днів з можливістю запису спільного відео у четвертий день обов’язкова. Учасників з інших міст України буде прийнято за умови їх проживання в Києві за власні кошти.

Запрошуємо зацікавлених подавати заявки за посиланням. Дедлайн — 8 січня, 17:00 за київським часом.

Більше інформації про «Creative Music Incubator».

Довідково:
Американський дім у Києві (America House Kyiv) — провідний центр американської культури, освіти й інформації про США в Україні.
Американський дім організовує культурні програми та інформаційно-просвітницькі заходи, зокрема дискусійні клуби, виступи фахівців, семінари, кіновечори, мистецькі виставки, концерти, англомовний клуб, театральні вистави і тренінги у творчій майстерні з використанням 3D-принтера.
Американський дім підтримує американську публічну дипломатію в Україні шляхом створення затишного простору на основі передових технологій. Центр сприяє відкритому спілкуванню, зводить культурні мости, надає можливості розвитку професійного й особистого потенціалу, стимулює творчість, новаторство та співпрацю довкола спільних цінностей України і США. 

 


Перейти до списку публікацій