Міністерство інформаційної політики України


20 травня заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова взяла участь у прес-конференції «Журналісти і війна: усі грані проблеми»

 Під час заходу були обговоренні питання безпеки працівників ЗМІ у зоні бойових дій, найчастіші проблеми працівників медіа з якими вони стикаються на війні, необхідність страхування журналістів  та роль журналістів в інформаційній війні.  Тетяна Попова розповіла про засади інформаційної політики держави на тимчасово окупованих територіях, а також про співпрацю МІП, МОУ та журналістів.

 «Нам необхідна оперативна фіксація інформації з передової - свого роду літопис опису подій. Саме для цього потрібно забезпечити умови для перебування журналістів в зоні бойових дій. МІП спільно з МОУ розпочинають проект Embedded journalism, який має вирішити цю проблему. Усвідомлюючи весь ризик ситуації, ми вимагаємо від журналістів наявності страхового полісу та сертифікату проходження спеціалізованого тренінгу. На відміну від іноземних,  лише деякі українські журналісти мають відповідні документи», - зазначила заступник Міністра.

 Також Тетяна Попова розповіла про співпрацю з СБУ. Для заходу «Участь військовослужбовців Збройних сил РФ у збройному конфлікті на Сході України» МІП  підготувало списки журналістів для СБУ, а також надало інформаційну підтримку та рекомендаційні поради.

 

 Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/333.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове