Міністерство інформаційної політики України


МКМС: Українки завоювали 18 медалей на змаганнях з художньої гімнастики в Лос-Анджелесі

Українські грації завоювали 18 медалей, 6 з яких золоті, на міжнародному турнірі LA Lights-2020 у Лос-Анджелесі. Щорічно художні гімнастки приїжджають на цей старт, щоб випробувати нові програми.

Лідер нашої збірної Влада Нікольченко представила на старті в США дві нові програми: з обручем і булавами. Високі бали у всіх чотирьох видах дозволили нашій гімнастці не тільки завоювати золото в престижному багатоборстві, а й медалі в кожному з видів: золото – з м'ячем, срібло – з булавами і дві бронзи – з обручем і стрічкою.

Одна з найсильніших українських грацій Вікторія Онопрієнко показала високий 4-й результат у багатоборстві, а також завоювала срібло зі стрічкою і бронзу з обручем.

Дебютантка на сеньйорському килимі Ніколь Красюк здобула золоту медаль у вправі зі стрічкою. Найвищий бал від суддів вона отримала за виступ під українську народну музику.

Високий рівень показали на старті і наші юніорки – Меланія Тур і Ніколь Красюк. Меланія стала переможницею багатоборства, а також показала кращі результати з м'ячем і булавами, другий – зі стрічкою, третій – зі скакалкою.

Ніколь стала другою в багатоборстві, а також завоювала срібло з м'ячем і дві бронзи (булави, стрічка).

Сеніори:
Влада Нікольченко: золото (багатоборство, м'яч), срібло (булави), бронза (обруч, стрічка);
Вікторія Онопрієнко: срібло (обруч, стрічка), бронза (булави), багатоборство (4);
Ніколь Красюк: золото (стрічка), багатоборство (6).

Юніори:
Меланія Тур (2005 р.н.): золото (багатоборство, м'яч, булави), срібло (стрічка), бронза (скакалка);
Ніколь Савіна (2007 р.н.): срібло (багатоборство, м'яч), бронза (булави, стрічка).Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/3364.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове