Міністерство інформаційної політики України


МКМС співпрацюватиме з Всеукраїнською Радою Церков

Міністерство культури, молоді та спорту домовилося про співпрацю з Всеукраїнською Радою Церков.

27 січня 2020 року в приміщенні УНІА "Укрінформ" відбулася зустріч міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського з релігійними діячами.

Володимир Бородянський запропонував членам Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій щоквартально зустрічатися, а поправки до законопроектів спільно напрацьовувати в форматі робочої групи. Серед перспективних напрямків співпраці він назвав співпрацю у сфері протидії домашньому насильству та соціального служіння релігійних організацій, зокрема в сфері ресоціалізації наркозалежних осіб.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій запропонувала скасувати заборону для релігійних організацій на створення телеканалів, яка досі чинна з часів радянського режиму.

Релігійні діячі звернули увагу на необхідність захисту прав віруючих на окупованих українських територіях Криму і Донбасу, багато з яких страждають від релігійних переслідувань внаслідок російської агресії.

Учасники зустрічі погодилися, що задля розвитку ефективної взаємодії з урядом важливим є відновлення міжвідомчої Комісії з питань реалізації прав релігійних організацій, утвореної при Кабінеті Міністрів України ще у 2008 році.

У зустрічі взяли участь представники 15 релігійних об'єднань – членів ВРЦІРО, керівництво Міністерства культури, молоді та спорту України, експерти Інституту релігійної свободи.



Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/3368.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове