Міністерство інформаційної політики України


МКМС: Оновлена Рада з питань розвитку Мистецького арсеналу провела перше засідання

В понеділок, 27 січня, відбулось перше засідання нового складу Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Дирекція Мистецького арсеналу ознайомила присутніх з попередніми рішеннями Ради, процесом оновлення стратегії та планами на 2020 рік.

Голова Ради, міністр культури молоді та спорту Володимир Бородянський зазначив: «Для того, щоб зробити Мистецький арсенал справжнім об’єктом національного значення, нам треба забезпечити йому сталий розвиток. Зрозуміти, яких ресурсів потребує ця Інституція, які б забезпечили їй цю сталість. Нині ж питання полягає в тому, що Арсеналу бракує фінансування навіть на існування, про розвиток не йдеться. І це головна проблема».

Бородянський висловив намір обговорити питання фінансування Мистецького арсеналу з міністерством фінансів, а також порушити це питання на найближчому засіданні Уряду.

Результатом засідання стали кілька рішень, зокрема члени Ради з питань розвитку Мистецького арсеналу домовилися:
• звернутися листом до Уряду і до Президента з проханням розглянути питання боргових зобов’язань Мистецького арсеналу у розмірі 120 млн грн. та сприяти його вирішенню;
• звернутися листом до Міністерства розвитку економіки з проханням надати пояснення щодо припинення фінансування в межах інвестиційного проєкту на 2020 рік та розглянути можливість відновити його фінансування як нагально необхідного для існування інституції; 
• активно долучитися до розробки стратегії та збируться у квітні для її затвердження.

Рада розвитку Мистецького арсеналу аналізує потреби суспільства у сфері культури та готує пропозиції Президенту України про розвиток інституції як сучасного культурно-просвітницького центру України.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський затвердив новий склад Ради розвитку Мистецького арсеналу 13 січня 2020 року. Головою нової Ради став Володимир Бородянський, міністр культури, молоді та спорту України.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/3370.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове