Міністерство інформаційної політики України


МКМС: У Києві вперше пройде чемпіонат Європи з бадмінтону

21-26 квітня 2020 року у Києві проходитиме чемпіонат Європи з бадмінтону, який об’єднає близько 300 найкращих спортсменів континенту.

Вчора, 29 січня 2020 року, відбулося відкрите засідання Оргкомітету Євро 2020 з бадмінтону в Україні. Під час засідання заступник Міністра культури, молоді та спорту України Володимир Шумілін наголосив на тому, що держава сприяє належній підготовці та проведенню в Україні Чемпіонату Європи 2020 року з бадмінтону.

Зокрема, указом Президента України на Кабінет Міністрів покладено завдання вжити заходів з організації чемпіонату, популяризації турніру та бадмінтону як виду спорту серед молоді. Київській міській адміністрації Президент доручив організувати культурно-розважальні заходи та облаштувати зони гостинності на час проведення чемпіонату.

Першою володаркою квитка на чемпіонат Європи з бадмінтону стала авторка айдентики чемпіонату – Віолетта Нагорна. Молода дизайнерка з Харкова, зокрема, створила офіційний логотип заходу, який поєднує у собі обриси волана та національного герба України. Логотип був обраний голосуванням на відкритому конкурсі та схвалений Європейською конфедерацією бадмінтону.

Генеральний секретар Європейської конфедерації бадмінтону Браян Агербак, відзначив, що логотип чемпіонату сподобався йому та колегам з першого погляду та запевнив, що делегація Європейської конфедерації бадмінтону, яка прибула, щоб взяти участь у засіданні Організаційного комітету та зібрати інформацію про стан підготовки України до чемпіонату, цілком задоволена побаченим та вірить, що чемпіонат відбудеться на найвищому рівні.

«Бадмінтон належить до наймасовіших видів спорту у світі. Це олімпійський вид змагань. А в деяких країнах світу він є національним видом спорту. Отже, на Україну будуть спрямовані погляди мільйонів людей у світі та тисяч шанувальників бадмінтону у вашій країні. Я впевнений, що Україна організує все на високому рівні і ще раз доведе, що це велика спортивна країна», - запевнив Браян Агербак.

Чемпіонат Європи з бадмінтону є найпрестижнішим турніром з бадмінтону в Європі, участь у якому щороку беруть 288 кращих бадмінтоністів континенту. Традиційно чемпіонат визначає найкращих гравців року в жіночій та чоловічій одиночних категоріях, парних та змішаній парній категоріях.

Чемпіонат у Києві стане вирішальним змаганням у відборі на майбутню Олімпіаду в Токіо.

Усі ігри Чемпіонату Європи проходитимуть у Київському Палаці спорту.
Квитки на матчі можна придбати на офіційному сайті Федерації бадмінтону України.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/3379.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове