Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  13 Березня 2020, 15:03

Галина Григоренко: Зміни в мистецькій освіті триватимуть

Попри ротації в уряді, зміни в українській мистецькій освіті триватимуть і далі. Про це повідомила голова Держагентства з питань мистецтв Галина Григоренко під час регіональної стратегічної сесії "Мистецька освіта майбутнього" в Ужгороді.

"Наша мета і наші завдання – незмінні. Ми маємо зробити надання мистецьких освітніх послуг якіснішими і кращими".

Як підсумувала Галина Григоренко: "Це мрія про те, чого би ми хотіли для наших дітей, для наших громад, для наших мистецьких шкіл. І також  якими кроками ми будем рухатись до реалізації цієї мрії. Всі рішення мають відпрацьовуватися тільки в діалозі і бути зрозумілими кожному учаснику освітнього процесу".

Стратегічна сесія в Ужгороді – остання із серії регіональних. Перед тим були організовані зустрічі з представниками галузі у Києві, Миколаєві та Харкові. Це відкриті вільні діалоги, головна мета яких – почути всіх причетних до мистецької освіти: дітей, батьків, вчителів, митців, громаду.

Після завершення серії стратегічних сесій, все озвучене на них буде проаналізоване і сформоване у пропозиції, які будуть враховані в документах подальшого реформування сфери.

 


Перейти до списку публікацій