Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  14 Березня 2020, 16:03

МКМС: Звернення Держтуризму до туристичних операторів України

Державне агентство розвитку туризму України, у зв'язку з рішенням Ради національної безпеки і оборони України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 13 березня 2020 року, звертається до всіх українських туристичних операторів з вимогою залишатись відповідальними щодо своїх зобов’язань перед клієнтами і піклуватись про здоров’я громадян України. 

"Рекомендуємо суб’єктам туроператорської діяльності утриматися від відправлення громадян України за кордон до періоду початку дії тимчасового обмеження перетину державного кордону для міжнародного пасажирського повітряного сполучення.

Просимо підтвердити власні зобов’язання та вжити заходів щодо вчасного повернення громадян України, яких зараз, попри усі рекомендації Міністерства закордонних справ України, Міністерства охорони здоров’я України, розпоряджень РНБО та протокольних доручень Кабінету Міністрів України, продовжували відправляти за кордон.

Таке підтвердження з вказанням назви країни, кількості груп, кількості учасників, дати повернення, пункту відправлення і виду транспорту просимо надіслати на електронну скриньку [email protected] до 10.00 16.03.2020 року.

У випадку виникнення будь яких запитань – звертайтесь на зазначену електронну адресу.

Наголошуємо на необхідності дотримання вимог чинного законодавства та ліцензійних умов щодо безпеки туристів, їх переміщення, збереження життя та здоров'я", - вказано в повідомленні Держагентства розвитку туризму.


Перейти до списку публікацій