Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  16 Березня 2020, 09:03

МКМС та Держтуризм обговорили спільні заходи з туристичними операторами в умовах пандемії коронавірусу

13 березня 2020 року в Києві відбулася зустріч для обговорення ситуації, що склалася на туристичному ринку через поширення вірусу Covid-19.

 

Під час заходу було обговорено шляхи підтримки української туристичної галузі в умовах пандемії та анонсовано запуск акції "Мандруй Україною", в рамках якої туристичний бізнес - готелі, перевізники, туроператори та туристичні агенції - надаватимуть спеціальні пропозиції для громадян України в період обмеженого туристичного потоку за кордон.

“Звичайно, що це непростий час для туристичної галузі, тому що вона одна з перших страждає від пандемії коронавірусу. В цей час є можливість згуртуватися, щоб надалі виділити пріоритети, стратегію і почати рухатися - розвивати Україну як привабливу дестинацію, піднімати внутрішній туризм і робити нашу туристичну галузь привабливою для інвесторів”, - зазначив державний секретар Міністерства культури, молоді та спорту України Артем Біденко.

Очільниця новоствореного Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, розповіла, що ідея акції "Мандруй Україною" виникла ще до оголошення карантину.

“Її вже сьогодні в інтернеті багато людей підтримують, бо це така органічна річ, про це пишуть. Держава планує це запустити спільно з усіма вами у більш такому масштабному форматі, звичайно ж, після закінчення карантину та підтвердження МОЗ безпечності таких подорожей", - звернулася Олеськів до представників галузі.

Нагадаємо, Держтуризм рекомендувало суб’єктам туроператорської діяльності утриматися від відправлення громадян України за кордон до періоду початку дії тимчасового обмеження перетину державного кордону для міжнародного пасажирського повітряного сполучення.

Роз’яснення від МЗС України.


Перейти до списку публікацій