Міністерство інформаційної політики України


МКІП: Світлана Фоменко обговорила з держсекретарем МЗС Румунії забезпечення прав національних меншин

10 липня 2020 року відбулася зустріч у форматі відеоконференції співголів Змішаної міжурядової українсько-румунської комісії з питань забезпечення прав осіб, які належать до національних меншин.

Заступниця міністра культури та інформаційної політики України Світлана Фоменко та державний секретар МЗС Румунії Дануц Себастьян Некулеєску обговорили актуальні питання українсько-румунських взаємин щодо захисту прав національних меншин і домовились продовжувати в цій сфері конструктивний діалог на основі взаємовигідного співробітництва.

“Румунія є нашим надійним політичним партнером. Ми раді працювати разом заради нашого спільного європейського майбутнього", - зазначила С. Фоменко за підсумками зустрічі. 

Українська сторона підтримала пропозицію румунських партнерів про проведення чергового засідання Комісії у листопаді-грудні 2020 року. 

Сторони домовились також започаткувати двосторонні перемовини на експертному рівні у форматі відеоконференцій для узгодження проекту Протоколу VII засідання Комісії.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/3964.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове