Міністерство інформаційної політики України


МКІП: Відбулось засідання Комісії з питань призначення держстипендій діячам культури і мистецтва

14 липня 2020 року в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України відбулось чергове засідання Комісії з питань призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва.

На розгляд Комісії було подано 123 кандидатури для отримання державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва.

За результатами конкурсного відбору Комісією запропоновано надати 36 довічних та 86 дворічних державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва з метою стимулювання їх творчої праці та засвідчення видатних особистих досягнень.

Водночас інформуємо, що чергове засідання Комісії з питань призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва заплановано на листопад поточного року.

Відповідно до Положення «Про Комісію з питань призначення державних стипендій видатним діячам культури і мистецтва» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0241-15#Text) заявки на здобуття стипендій приймаються від будь-яких організацій сфери культури та органів місцевого самоврядування протягом року.

На здобуття Стипендій подаються такі документи:

Документи та пропозиції щодо кандидатур на отримання Стипендій, необхідно подавати до Міністерства культури та інформаційної політики України за адресою: 01601, м. Київ, вул. Івана Франка, 19, каб. 315. Секретар – головний спеціаліст Логінова Вікторія Михайлівна.

Телефон для довідок: (044) 234-63-88Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/3975.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове