Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  6 Серпня 2020, 14:08

МКІП запрошує до Експертної ради з питань сучасного мистецтва

З метою напрацювання ефективної стратегії щодо розвитку сфери сучасного мистецтва, фахового підходу до вирішення нагальних питань, у 2016 році Міністерством було створено Експертну раду Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва.

Основними завданнями Експертної ради є: розробка пропозицій щодо формування державної політики у сфері сучасного мистецтва, налагодження ефективної комунікації та взаємодії між Міністерством та фаховою спільнотою у сфері сучасного мистецтва, напрацювання практичних рекомендацій для забезпечення професійного розвитку і презентації українського сучасного мистецтва в Україні та за кордоном, розгляд питань, ініційованих Міністерством, що належать до компетенції Експертної ради, інші питання, пов’язані з розвитком сучасного мистецтва в Україні. Відповідно до Положення про Експертну раду Міністерства культури України з питань сучасного мистецтва склад Експертної ради затверджується один раз на три роки. У 2020 році персональний склад Експертної ради має бути оновлено не менш як на 1/3 її членів.

У зв’язку із зазначеним Міністерство культури та інформаційної політики України звертається до культурних інституцій або осіб, які працюють у сфері сучасного мистецтва з проханням подавати свої пропозиції до складу Експертної ради Міністерства культури та інформаційної політики з питань сучасного мистецтва.

Кандидатами у члени Експертної ради можуть бути особи, які мають вищу освіту, а також відповідають таким критеріям:

Заявки від культурних інституцій або осіб, які працюють у сфері сучасного мистецтва подаються у довільній формі до Міністерства культури та інформаційної політики України.

До заявки додаються:

Кандидат до складу Експертної ради є відповідальним за достовірність поданої інформації.

До складу Експертної ради можуть входити не більше трьох представників від однієї культурної інституції.

Пропозиції приймаються в паперовому та електронному вигляді до 25.08.2020 на адресу: Міністерство культури та інформаційної політики України, 01601, м. Київ, вул. І. Франка, 19; е-mail: [email protected], [email protected] Контактний телефон: 234-63-88.

 


Перейти до списку публікацій