Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  31 Серпня 2020, 17:08

МКІП: Маріїнський палац відкривається для екскурсій з 4 вересня

Церемоніальна резиденція Президента України, яка розміщується в Маріїнському палаці, стане доступною для екскурсій з 4 вересня 2020 року.

"Нарешті, за дорученням Президента, МКІП спільно з Офісом Президента підготувало відкриття резиденції. Екскурсійна програма розроблена, картини передано", - зазначив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Відвідати палац можна буде у п’ятницю, суботу та неділю, з 10:00 до 17:00.

Для цього необхідно попередньо забронювати дату та час свого візиту на сайті http://m-palace.com.ua, а безпосередньо перед початком екскурсії – купити квиток. Екскурсія триватиме 45 хвилин.

Вартість квитка становить 150 грн. Для пільгових категорій громадян – 75 грн. Безкоштовними екскурсії будуть для дітей до 7 років.

Щочетверга доступ до палацу матимуть лише організовані групи школярів. Для них буде передбачатися особлива програма екскурсії з урахуванням їхнього віку, класу та специфіки історичного періоду, який вони вивчають.

Під час екскурсії палацом можна буде ознайомитися з експозицією картин та подарунків президентів України, церемоніальною залою, залою для переговорів.

Палац є визначною пам'яткою палацової архітектури стилю бароко та внесений до реєстру пам’яток національного культурного надбання.


Перейти до списку публікацій