Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  3 Вересня 2020, 15:09

МКІП та УКФ оголошують додатковий конкурс на програму інституційної підтримки

Український культурний фонд спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України вирішили провести додатковий конкурс на програму «Культура в часи кризи: інституційна підтримка».

Це дозволить якомога більшій кількості організацій сфер культури, культурно-пізнавального туризму та креативних індустрій отримати підтримку для покриття витрат на операційну та основну діяльність до кінця 2020 року та покриття кредиторської заборгованості, що виникла за час карантину.

Бюджет другого етапу програми складає 295 млн грн. Приймання аплікаційних пакетів завершиться 21 вересня о 18:00 за київським часом.

Підтримка надаватиметься за 9 ЛОТ-ами у відповідних секторах культурних та креативних індустрій з наступним розподілом бюджету:

Звертаємо увагу, що відтепер заявки можуть подавати благодійні організації та професійні спілки, а також ЗМІ - телеканали, радіостанції та друковані медіа.

Детальніше про умови програми - на офіційному сайті УКФ.

Нагадаємо, за результатами першого конкурсу програми “Культура в часи кризи: інституційна підтримка”, подача заявок за яким тривала з 30 липня до 28 серпня 2020 року, на підтримку було подано 419 заявок на загальну суму 286 млн грн.


Перейти до списку публікацій