Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Прес-релізи  >  11 Вересня 2020, 14:09

МКІП оголошує конкурс на здобуття премії імені М. Г. Дерегуса

Премія присуджується до дня народження Михайла Гордійовича Дерегуса — 05 грудня у розмірі двадцяти тисяч гривень за рахунок коштів, передбачених Мінкультури в Державному бюджеті України.

У 2020 році премія присуджується художникам за визначні твори живопису (цикл творів), що відзначаються високим професіоналізмом виконання.

На здобуття премії подається твір (цикл творів), що створений та оприлюднений протягом останніх п’яти років, але не пізніше ніж за три місяці до його подання на здобуття Премії, має позитивні рецензії у мистецтвознавчій літературі, засобах масової інформації.

Відбір творчих робіт претендентів на здобуття Премії за здійснюються за такими критеріями:

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносяться інститутами громадського суспільства, що спрямовують свою роботу на підтримку культури і мистецтва, підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності та навчальними закладами сфери культури і мистецтва.

На здобуття Премії до 1 листопада 2020 року подаються наступні документи:

У разі невідповідності поданих документів вимогам, визначеним вище, а також якщо їх подано після закінчення встановленого терміну, такі документи розгляду не підлягають та повертаються на запит претендента на здобуття Премії.

Інформацію щодо кандидатів необхідно подавати за адресою: 01601, м. Київ, вул. Івана Франка, 19, каб. 315.

Телефон для довідок: 050-712-11-27, відповідальна особа Пашкова Наталія Віталіївна

Положення про премію імені М. Г. Дерегуса можна переглянути за посиланням.

 


Перейти до списку публікацій