Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  11 Вересня 2020, 15:09

Комунальне підприємство Харківської обласної ради "Великий академічний ансамбль пісні і танцю" оголошує конкурс

«ВЕЛИКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ СЛОБОЖАНСЬКИЙ АНСАМБЛЬ ПІСНІ І ТАНЦЮ» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки «Музичне мистецтво» (спеціаліст, магістр), стаж роботи на посаді хормейстера не менше 3 років.

Додаткові кваліфікаційні вимоги: повинен мати власні музичні обробки українських народних творів.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, магістр), без вимог до стажу роботи.
Додаткові кваліфікаційні вимоги: креативність, сучасне бачення постановки вокально-хореографічного дійства.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта технічного напряму підготовки (магістр), стаж роботи у сфері проведення концертних програм не менше 2 років.
Додаткові кваліфікаційні вимоги: забезпечення високого художньо-технічного рівня концертних програм, знання методології творчого процесу та новітніх технічних технологій.

Кваліфікаційні вимоги: базова або повна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, спеціаліст, магістр), без вимог до стажу роботи.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:

Працівники, які знаходяться у трудових відносинах з КП ХОР «ВАСАПТ» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Кінцевий строк подання документів: документи приймаються до 28.09.2020 року включно (до 15:00) за адресою: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 62.

Дата, час та місце проведення конкурсу: 29.09.2020 року о 10:00, м. Харків, вул. Пушкінська, 62. Контактна інформація: тел. (057) 780-06-08, електрона адреса [email protected] 

Додаткова інформація. 

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, CD та DVD-запис тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. КП ХОР «ВАСАПТ» переможців конкурсу житлом не забезпечує.


Перейти до списку публікацій