Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Анонси подій  >  17 Вересня 2020, 17:09

18 вересня Олександр Ткаченко виступить на міжрегіональній культурологічній конференції «ПРОСТІР — країна єдиних цінностей» у Фастові

18-19 вересня 2020 року м.Фастів за участі міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка відбудеться міжрегіональна культурологічна конференція «ПРОСТІР — країна єдиних цінностей».

Головна ціль конференції — пошук шляхів розвитку культури та об’єднання країни через культурні проекти. Адже кожне місто може стати сучасним культурним простором — вільним середовищем,  де рушійною силою виступить культурна і креативна спільнота, молодь та громадські активісти. 

Міністр культури та інформаційної політики розкаже, що вдалося зробити за 100 днів, розповість про розбудову культурної інфраструктури, про те, як культура з’єднує між собою регіони та чому тут у нагоді стають центри культурних послуг, відкриті простори. 

У перший день, 18 вересня, відбудуться 2 панельні дискусії та виступи спікерів, серед яких: 

Другий день конференції, 19 вересня — презентації найкращих культурних практик із різних регіонів: Тростянецької об’єднаної територіальної громади, міста Хмельницького та села Бар, відомого як яблунева столиця країни.

Захід проводиться за ініціативи та підтримки Міністерства культури та інформаційної політики.

Конференція проходить в колаборації з міжнародним мультидисциплiнарним фестивалем сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST.


Перейти до списку публікацій