Міністерство інформаційної політики України


МКІП: Презентовано проєкт оновленого закону про туризм

28 вересня 2020 року в прес-центрі УНІА “Укрінформ” відбулась прес-конференція на тему “Презентація проєкту оновленого закону про туризм”.

Під час заходу були представлені основні тези законопроєкту, який передбачає системне оновлення застарілого закону “Про туризм”.

“Новий закон про туризм, по-перше, зробить внутрішній та в’їзний туризм – одним з головних пріоритетів держави. По-друге, його прийняття допоможе вирішити багато питань, які стоять перед галуззю. Вперше в історії України ми спостерігаємо такий великий інтерес до сфери туризму. Він підкріплюється і рішеннями держави, які приймаються Президентом, Радою та Урядом, і рішеннями на місцях завдяки ОТГ та обладміністраціям”, - зазначив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Проєкт, зокрема, передбачає:

Участь у заході взяли голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів та співавтори законопроєкту - заступниця голови комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук та голова підкомітету з питань туризму та курортів комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Дмитро Нальотов.

Проєкт закону зареєстрований Верховною Радою під номером 4162.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/4344.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове