Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  1 Жовтня 2020, 11:10

Оголошення щодо проведення Міністерством культури та інформаційної політики України спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України

На виконання до постанови Верховної Ради України від 25 серпня 2020 р. № 824-ХІ «Про оголошення конкурсу на кращий ескіз Великого Державного Герба України», постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 892 «Про проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України» Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України.

          Термін проведення конкурсуз 01 жовтня до 01 листопада 2020 року. 

          Підведення підсумків конкурсудо 01 грудня 2020 року.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі на кращий ескіз великого Державного Герба України, подає такі документи (матеріали):

  1. прізвище, ім’я, по батькові;
  2. місце проживання;
  3. номер контактного телефону;
  4. ксерокопія першої сторінки паспорта або документа, що посвідчує особу;
  5. реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
  6. реквізити банківського рахунка та за наявності авторського колективу – погоджений авторами проекту ескізу відсотковий розподіл премії;
  7. згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”.

 

Матеріали, подані з порушенням зазначених вимог, Оргкомітетом не розглядаються.

Проекти ескізів подаються або надсилаються поштовими відправленнями з позначкою “На конкурс кращого ескізу великого Державного Герба України” на адресу: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1.

У поштових відправленнях разом з проектами ескізів надсилається повідомлення із зазначенням номера і дати квитанції про відправлення.

Для відзначення кращих проектів ескізів установлюються такі премії:

Переможець конкурсу за згодою передає авторські майнові права на ескіз великого Державного Герба України шляхом укладення відповідного договору з МКІП.

За додатковою інформацією просимо звертатись до спеціаліста Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Пашкової Наталії за телефоном (063)103-21-01

Додаткова інформація:
постанова Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 892 «Про проведення конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України»


Перейти до списку публікацій