Міністерство інформаційної політики України


У МКІП обговорили розробку стратегічного документа для підвищення обізнаності щодо євроатлантичної інтеграції

1 жовтня 2020 року в Міністерстві культури та інформаційної політики відбулась міжвідомча нарада щодо створення проєкту концептуального документа стратегічного рівня на період з 2021 по 2025 рр. з метою підвищення рівня обізнаності і забезпечення підтримки громадськістю державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції.

Захід пройшов під головуванням заступника міністра культури та інформаційної політики Тараса Шевченка.

“Процес створення документу запущено з залученням усіх стейкхолдерів на всіх рівнях. Питання співпраці з НАТО - це один з пріоритетів Стратегії національної безпеки”, - зазначив він.

Заступник міністра привітав новопризначену директорку Центру інформації та документації НАТО Вінету Кляйне і подякував їй за участь у обговоренні.

Нараду модерував начальник головного управління міжнародної інформаційної політики, медіа та комунікації МКІП Олександр Макобрій.

Участь у заході взяли представники МЗС, Міноборони, Національного інституту стратегічних досліджень та інших органів державної влади,  громадських організацій та іноземних представництв.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/4372.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове