Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  12 Жовтня 2020, 13:10

Івано-Франківька національний академічний драматичний театр імені Івана Франка оголошує конкурс

Івано-Франківька національний академічний драматичний театр імені Івана Франка оголошує конкурс на вакантні посади художнього та артистичного персоналу театру.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки.
Забезпечення високого художньо-технічного рівня фонограми музичного оформлення, безпосереднє втілення фонової партитури вистави (програми). Відповідальність за технічну якість звуку в залежності від акустичної можливості сценічної площадки.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста драми 2 категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.
Яскрава творча індивідуальність і професійна майстерність.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста оркестру (театру) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та музичної культури виконання; добрі навички читання оркестрових партій з листа.

Форма працевлаштування – контрактна.

Конкурс проводиться у два етапи протягом одного дня, 23 жовтня 2020 року, за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42

Претенденти подають до конкурсної комісії наступні документи:

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Івано-Франківським національним академічним драматичним театром ім.І.Франка та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Документи приймаються з дня оприлюднення оголошення, а саме з 9 жовтня по 22 жовтня 2020 року за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 42, відділ кадрів, або [email protected] Довідки за телефоном: (0342) 75 24 19, 066 153 15 03.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.  


Перейти до списку публікацій