Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Оголошення  >  12 Жовтня 2020, 15:10

Запорізький муніципальний театр танцю оголошує конкурс

Запорізький муніципальний театр танцю (надалі - ЗМТТ) (69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд.9), відповідно Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Кваліфікаційні вимоги. Артист оркестру II категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги. Артист оркестру II категорії: добрі музичні здібності; необхідна професійна підготовка для виконання оркестрових партій; володіння навичками оркестрового виконання.

Місце проведення конкурсу: 69035, м. Запоріжжя, вул. Лермонтова, буд.9 (другий поверх). Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі 26 жовтня 2020 року.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії ЗМТТ заяву про участь в конкурсі у довільній формі. До заяви додаються такі документи:

У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у ЗМТТ. Працівники, які знаходяться із ЗМТТ в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Конкурс проводиться в два етапи:

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Для довідок: тел.: (061) 233-10-87 (приймальня), (061) 233-13-39 (відділ кадрів), електронна адреса: [email protected] Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу ЗМТТ житлом не забезпечує.


Перейти до списку публікацій