Міністерство інформаційної політики України


МКІП у регіонах: Лариса Петасюк обговорила з головою Івано-Франківської ОДА питання розвитку культурної сфери

15 жовтня 2020 року заступник міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк в рамках робочої поїздки в Івано-Франківську область зустрілась з головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталієм Федорівим.

Лариса Петасюк розповіла про розробку державної цільової програми розвитку народних художніх промислів та відзначила, що Івано-Франківщина знана своїми талановитими майстрами народних ремесел, і саме на Прикарпатті збереглося найбільше серед усіх регіонів унікальних видів народних промислів.

Віталій Федорів у свою чергу повідомив, що наразі в області триває активна фаза реалізації Національної програми «Велике будівництво», до якої наступного року увійдуть п’ять об’єктів культурної сфери.

Під час зустрічі також йшлося про реалізацію різноманітних культурних проектів в області та розробку національної програми розвитку культурної сфери.

Пізніше Лариса Петасюк відвідала Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка та поспілкувалася онлайн з його художнім керівником Ростиславом Держипільським.Адреса цієї сторінки: http://mkip.gov.ua/news/4438.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове