Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  19 Жовтня 2020, 15:10

Тарас Шевченко: Стабільне функціонування незалежного суспільного мовника є надзвичайно важливим

19 жовтня 2020 року заступник міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко взяв участь в онлайн-обговоренні на тему “Потужний та фінансово-стабільний Суспільний мовник – невід’ємна частина демократичного суспільства”.

“Позиція Міністерства незмінна – стабільне функціонування незалежного суспільного мовника є надзвичайно важливим як на центральному рівні, так і на рівні регіонів”,  зазначив він у своєму вітальному слові.

Тарас Шевченко додав, що держава зі свого боку має забезпечити належне фінансування НСТУ, і МКІП підготувало відповідні пропозиції до проєкту закону про державний бюджет на 2021 рік.

Обговорення організував Комітет ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики у співпраці з ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” та проєктом “Європейський Союз та Рада Європа працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні”.

Основною метою заходу є обговорення планів та досягнень Суспільного мовника в 2020 році, важливості забезпечення його фінансування на 2021 рік на рівні, визначеному Законом України “Про Суспільне телебачення та радіомовлення України”.


Перейти до списку публікацій