Facebook Telegram Twitter Instagram YouTUBE


Головна  >  Публікації  >  Новини  >  20 Жовтня 2020, 12:10

МКІП у регіонах: Олександр Ткаченко відвідав Харківщину

19 жовтня 2020 року Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко побував з робочою поїздкою в Харківській області.

Міністр відвідав Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М.В. Лисенка, який може бути включений до програми "Великої реставрації".

Олександр Ткаченко побував у Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті та зустрівся з ректорами трьох мистецьких закладів вищої освіти.

Міністр також відвідав низку туристичних атракцій - Харківську державну наукову бібліотеку ім В.Г. Короленка, де зберігаються унікальні рукописи та першодруки, Харківську філармонію, площу Свободи з Будинком “Держпрому”, Шарівський палац та Пархомівський історико-художній музей.

“Слобожанщина – широкий край великої культури та неймовірних людей. За один день ми встигли познайомитися лише з невеличкою частиною багатств регіону: історією, спадщиною, мистецтвом, об’єктами для туризму та несамовито талановитими людьми, які закохані у свою справу”, - зазначив Олександр Ткаченко за підсумками поїздки.

Нагадаємо, 14 жовтня Міністр взяв участь у презентації «Літопису» Самійла Величка, яка пройшла у Національному заповіднику «Гетьманська столиця» в Батурині (Чернігівська область).


Перейти до списку публікацій